„Milleks mulle korporatsioon? Mul on ju sõbrad ja kursusekaaslased, kellega kõrtsis maailma asju arutada ning… õlut juua saab koduski.“

Stopp!

Õlut juuakse korporatsioonis küll, aga ainult „magustoiduks“. Ennekõike pead hakkama saama tiheda programmiga, mille moodustavad uued tuttavad, kelle seast võid saada ustavad sõbrad kogu eluks; laulu- ja esinemisoskuse harjutamine; kõikvõimalikud spordivõistlused; suvised ja talvised matkad põnevatesse paikadesse ja palju muud. Seda kõike akadeemilises, isamaalises ja mis peamine – vennalikus ja soojas õhkkonnas.

Nii mitmekülgset, arendavat ja karastavat kombinatsiooni Sulle mujal ei pakuta. Astu vennaskonda!

Korp! Fraternitas Tartuensis kutsub oma ridadesse meessoost eestimeelset praegust või endist üliõpilast, kes on rõõmsameelne, teotahteline, ega heitu raskuste ees.  Korporatsiooniga saad liituda nii Tartus kui Tallinnas, ühistel üritustel käia mõlemas linnas.

Meiega tutvumiseks on parim võimalus veeta meiega mõnus õhtupoolik külalisõhtul, kus  tutvustatakse meie ajalugu ja tegemisi. Kindlasti saad vastuse Sind huvitavatele küsimustele. Külalisõhtud toimuvad kahel-kolmel korral semestris mõlemas linnas.

Kui ei ole võimalik külalisõhtule tulla, saad korporatsiooni tegemistega tutvuda mõne muu ürituse raames. Kui Sul on tekkinud küsimusi enne külalisõhtut või soovid pärast külastust midagi täpsustada, kirjuta või helista julgesti.