Meie poolt on - vapisaal (ca 50 m2), avar garderoob, köök (koos nõudepesumasina ja külmkapiga) ning kaks tualettruumi. Olemas on dataprojektor ning suur kuvaekraan ning külalistele mõeldud traadita internet. Sõltuvalt laudade asetamisest mahub laudade taha kuni 40 inimest.

Asume ajaloolises Tartu linna vanimas kivist eluhoones, mis elas üle linna purustamise aastal 1708. Legendid seovad maja ka tsaar Peeter I Tartus viibimise ja ööbimisega aastal 1704 Põhjasõja ajal ning 19. sajandil oli maja Vanemuise Seltsi tegevuspaigaks. Hiljem on tegutsenud siin nii Tartu Ülikooli erinevad üksused, kui ka erinevad korporatsioonid. Viimasel 30 aasta jooksul on ruumides tegutsenud nii alternatiivmuusika klubi/kunstigalerii Dam Tan Dance kui ka kohvikud Tokyo Sushi ja Päris Pariis.

Ruumi seintel on näha seinamaalingute fragmendid, mis on üle kahesaja aasta vanad pärinedes eeldatavasti aastast 1802.

Hea õnne ja kokkuleppimise korral saame vajadusel näidata ka Tartu vanima kivimaja keldris asuva veel vanema elumaja allesjäänud vundamendiblokki. See pärineb suure tõenäosusega ajast mis ulatub varasemaks 1500. aastast. Võibolla tahad anda oma abielutõotuse just nendel müüridel, mis on pidanud vastu üle 500 aasta?

 

Kontaktinfo

Mihkel Mikkelsaar
+372 5091822
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Parkimine
Parkmine on tasuline ning toimub ümbruskonna tänavatel.
Tasuline parkimine on tööpäeviti 8.00-19.00 ja laupäeviti 11.00-17.00 (täpsem info Tartu linna kodulehel)
Tasulise parkimise piirkond ja mobiilse parkimise tähis: A-piirkond A15
Parkimistasu: 3 €/h, tähistatult 15 min tasuta

 

Loe rohkem meie ruumide kohta: