Koosolekud – korporatsiooni asjaajamine toimub erinevate koosolekute vormis.

PICT0011


Õllelauad – igakuine kokkusaamine, kus sõpradega juttu vesta, laulda ning loomulikult – rüübata sinna juurde mõni kann kosutavat õlut.

Vennastuspidu ehk kommerss on kaks korda aastas toimuv vendluse ja ühistunde kinnitamise pidu, oma sajanditevanuse üliõpilasrituaalidega.

4FT270304

Volbriöö – tudengite tähtsaim piduöö, mil akadeemilised organisatsioonid avavad oma uksed ka linnarahvale. Meeleolukas öö on garanteeritud.

Suve- ja talvepäevad – augustis ja jaanuaris saab Fraternitas Tartuensise pere kokku mõnes looduskaunis Eestimaa paigas, et algavaks semestriks akusid laadida.

Rongkäigud – Korp! osaleb koos teiste akadeemiliste organisatsioonidega ülikoolide ning Eesti Vabariigi tähtpäevade puhul korraldatavatel rongkäikudel. Rongkäigus on kohustuslik rõõmus tuju ja lauluviis.

Vastuvõtud – korporatsiooni esindajad on tihti oodatud ülikoolide või riigiametite ja –asutuste korraldatud vastuvõttudele. Loomulikult korraldavad tähtpäevadel vastuvõtte ka teised akadeemilised organisatsioonid

Välisreisid – korporatsioonitegevus viib fratereid tartuensiseid aeg-ajalt välismaale – külla Läti ja Soome sõprusorganisatsioonidele või külla teistele akadeemilistele organisatsioonidele või vilistlastele.

Võistlused – korporandil on võimalik mõõtu võtta väga mitmesugustel aladel, alustades mälumängudest, malest, bridžist ja pokkerist, lõpetades pallimängude ja laskevõistlustega.

Trepijooks - 2022. aastal korraldasime esimese Trepijooksu akadeemilistele organisatsioonidele Tartus. Osale 4 meesorganisatsiooni ning 1 naisorganisatsioon. Kavas on korraldada 10 mõõduvõttu, seega praegune plaan on korraldada vhemalt kuni 2031. aasta talveni.